Orange Pekoe

litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír

ID: 235136

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)