Romantická krajina

olej, plátno, 37 x 48,5 cm, rám, značně poškozeno

ID: 235196

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:31

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)