Sylvie Choisnel

Pes

olej, plátno, 2008, 78 x 57 cm, sign. LD S. Choisnel 2008, rám

ID: 235198

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:14

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)