Eugenio Benvenuti (1881-1959)

Benátky

akvarel, papír, 29 x 14 cm, sign. PD E. Benvenuti

ID: 235199

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:06

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)