Josef Němec (1922-2000)

Most

akvarel, papír, 31 x 38,5 cm, sign. PD J. Němec

ID: 235205

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:28

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)