Josef Hodek (1888-1973)

Toaleta

litografie, 21 x 14,5 cm, sign. PD Josef Hodek

soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

ID: 235876

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 08. 08. 2019 19:35

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)