Linda Lišková (1924-2008)

Větévky jabloně

olej, karton, 49,5 x 35 cm, sign. PD L. Lišková, na zadní straně štítek Galerie Dílo (ČFVU) s popisem

žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

ID: 236020

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:23

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)