Otto Jelen (1898-?)

Dívka s vědry

akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42

ID: 236061

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:17

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)