K. Baloun (1909)

olej, karton, 24 x 27 cm, sign. PD K. Baloun, rám

ID: 236067

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:01

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)