Věštba nad Prahou

olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám

ID: 236535

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:38

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)