Wilhelm Kandler (1816-1896)

St. Barbara Kirche in Kuttenberg

mědirytina, 19. století, 10,4 x 15,3 cm, značeno LD W. Kandler del., PD E. C. Schmidt sc., mírně zašpiněný papír

žák prof. F. Waldherra

ID: 237352

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2019 18:39

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)