Jiří Mádlo (1934-2008)

Kostel

litografie, 1980, 29,4 x 38,7 cm, sign. PD J. Mádlo 1980, 23/100, při okrajích mimo tisk skvrny na papíře

žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

ID: 237385

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:46

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)