Vladimír Jandejsek (1923)

Bazilika svatého Petra a Pavla

litografie, 1976, 29,8 x 29,7 cm, sign. PD Jan 1976, autorský tisk, Z Vyšehradu

studium architektury na AVU v Praze

ID: 237800

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:20

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu