Jana Reinerová (1946)

Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 237910

Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:54

Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)