Kamila Ženatá (1953)

Černý a bílý kámen

olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta

žákyně L. Čepeláka

ID: 239561

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:14

Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)