Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Svatý Václav

litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 239644

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:37

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)