Jana Reinerová (1946)

Na Novém Světe

kombinovaná technika, plátno, 29 x 28 cm, sign. PD Reinerová, rám

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 240020

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2019 19:14

Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)