Emil Kotrba (1912-1983)

Heliův vůz

litografie, 1941, 30 x 39,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 240230

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:20

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)