Ladislav Paulus

olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám

ID: 240756

Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 19:42

Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu