Eugéne Ciceri (1813-1890)

Titulní list - Sketches of China an the Chinese by Auguste Borget

litografie, 1842, 40,5 x 27 cm, značeno PD Imp. Lemercier Benard et C. , pochází ze souborů 32 litografií; DU London Tilt and Bogue Fleet Street 86.; Ackermann and Co. 96 Strand. henry G. Bohn, 4 and 5 York Street Covent Garden, zažloutlý papír, několik hnědých skvrnek

ID: 240782

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 10. 12. 2019 23:32

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)