James Baker Payne (1813-1890)

Eton College from the Road to Datchet / Etonská škola z cesty do Datchetu

litografie, 1838, 29 x 40,8 cm, značeno LD J. B. Payne, značeno PD Eton College from the Road to Datchet, zažloutlý papír, na papíru zyhnědlé skvrnky, nahoře u okraje papír natržen 4 cm

ID: 240783

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:34

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)