Ladislav Zívr (1909-1980)

Z cyklu z mikrosvěta

akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám

žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

ID: 241124

Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:15

Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)