Josef Kadeřábek (1915-2002)

Křest v Jordánu

litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru

žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

ID: 242475

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 19:50

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu