Bohuslav Knobloch (1924-1998)

Gotická katedrála

litografie, 22,8 x 31,5 cm, sign. DU Knobloch

žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

ID: 242985

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)