Adamír Macháček

Zamilovaní

litografie, 27 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír

ID: 243350

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:34

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)