Josef Dlabal (1920-2004)

Paříž

olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243704

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:40

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu