Albert de Belleroche (1864-1944)

Zátiší s čajovou konvicí

litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta

ID: 244180

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:51

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu