K. Novák

První sníh

olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám

ID: 238138

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:40

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu