Jiří Bouda (1934-2015)

Pohled na Hradčany (PF 1979)

litografie, 1978, 13 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 77

ID: 238142

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:48

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu