Jiří Bouda (1934-2015)

Na Malé Straně

litografie, 1977, 9,7 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, lehce zažloutlý papír

ID: 238143

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:50

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)