Karla Ryvolová (1940)

Dáma v klobouku

litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová

žákyně C. Boudy, K. Lidického

ID: 238147

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 07. 01. 2020 22:54

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)