Světla Žáková Štrupová (1924-1978)

Prvňáčci (PF 1977)

litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír

ID: 238148

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 18. 10. 2019 00:00

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)