Zátiší s porcelánem

olej, dřevo, 45 x 44 cm, sign. PD, rám, rám poškozen

ID: 10 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:42

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

Poslední dražitel: ID5486 Historie příhozu