Smital

Zátiší s bažantem

olej, plátno, 1929, 107 x 107 cm, sign. PD Smital 29, rám, poškozená malba i rám

ID: 11 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:43

Aktuální cena: 1.500 CZK (58 €)

Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu