O. Sasák?

Žně na Valašsku

olej, karton, 1945, 57 x 69 cm, sign. PD O. Sasák 45, rám, rám poškozen

ID: 12 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:44

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

Poslední dražitel: ID2818 Historie příhozu