Jarní tání

olej, plátno, 49 x 57 cm, rám, rám poškozen

ID: 13 (V)

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:42

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5814 Historie příhozu