Žně na Bečvě

olej, plátno, 43 x 66 cm, PD sign., rám, na rámu drobné oděrky

ID: 14 (V)

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (116 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:43

Aktuální cena: 3.600 CZK (139 €)

Poslední dražitel: ID5376 Historie příhozu