Oráč

olej, plátno, 56 x 78 cm, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 15 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:44

Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu