Jaroslav Votruba (1889-1971)

Stavení

akvarel, karton, 1926, 48 x 68 cm, sign. PD Jaroslav Votruba 1926, rám, na rámu drobná poškození

žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze

ID: 17 (V)

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:46

Aktuální cena: 3.263 CZK (131 €)

Poslední dražitel: ID534 Historie příhozu