K. Hanouš

Krávy na pastvě

olej, plátno, 64 x 83 cm, sign. PD Hanouš, rám, rám poškozen

ID: 18 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 17:11

Aktuální cena: 3.600 CZK (139 €)

Poslední dražitel: ID4674 Historie příhozu