V. Němeček

Lesní potok

olej, plátno, 58 x 38 cm, sign. PD V. Němeček, rám, rám poškozen

ID: 4 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:39

Aktuální cena: 1.700 CZK (66 €)

Poslední dražitel: ID5776 Historie příhozu