Jaroslav Holeček (1902-1953)

Tatry v zimě

akvarel, papír, 48 x 65 cm, sign. PD JanHoleček, rám, papír lehce poškozen, na rámu drobné oděrky

žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

ID: 6 (V)

Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 16:35

Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

Poslední dražitel: ID5830 Historie příhozu