Jan Václav Sládek (1909-1992)

Žermanická přehrada - ráno

olej, malířská lepenka, 1960, 35 x 50 cm, sign. PD J. V. Sládek 60, rám, zašpiněná malba, zvlněný podklad

žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

ID: 1164

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 11:05

Aktuální cena: 502 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu