Jiří Ryvola (1939)

Loučení s mořem

olej, sololit, 2003, 15 x 15 cm, sign. PD 03 Ryvola, rám, na zadní straně popsáno autorem

studium na Výtvarné lidové konzervatoři při PedF v Ústí nad Labem

ID: 1171

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 11:20

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)