Josef D. Černý (1915-1996)

Staré zámecké schody

uhel, akvarel, papír, 1979, 38,7 x 28,7 cm, sign. PD J. D. Černý 79, rám

žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze

ID: 1172

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:25

Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu