Milan Dyntera (1913)

Barevná krajina

akvarel, papír, 1974, 33,5 x 57,5 cm, sign. PD M. Dyntera 74, rám

ID: 1177

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 11:35

Aktuální cena: 402 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID745 Historie příhozu