Milan Dyntera (1913)

Barevná krajina

akvarel, papír, 1974, 33,5 x 57,5 cm, sign. PD M. Dyntera 74, rám

ID: 1177

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 11:38

Aktuální cena: 702 CZK (29 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu