Podzimní krajina

olej, sololit, 1992, 28,8 x 28,5 cm, sign. LD Končel (?) 92, rám

ID: 1178

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 11:40

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu