Pod horou

olej, karton, 38,8 x 42,8 cm, rám, při okrajích mírně poškozený sololit, drobné skvrnky

ID: 1185

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 11:55

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu