O. Řezníček

Spící dítě s medvídkem

olej, sololit, 1956, 94,5 x 74,5 cm, sign. LD O. Řezníček 1956

ID: 1195

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:10

Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu