J. Blažek

Jezero

olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD J. Blažek, rám

ID: 1196

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:15

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)